Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy honap mulva emeltezem...

Egy honap mulva emeltezem biologiabol, es ha elottem van az osszes konyvem es jegyzetem sem tudok 60% folott irni erettsegit, pedig 80% korul kene. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egy gyakorlo konyvbol dolgozom, amiben a 2017-es kovetelmenyrendszer alapjan vannak a feladatsorok, vorosvertestek vannak a boriton... Ha temakoronkent gyakorlok, 70-80% korul sikerul... Es negy evig tanultam emelt szinten, emelt oraszamban... Ennyire buta lennek?

2019. ápr. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Erre most milyen választ vársz? Tanuljál.
2019. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem látod a logikát. Ha a könyvedet nézed akkot miért nem tudod megírni? Egyátalán rémlik, hogy tanultad valaha?
2019. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az előtted lévő anyaggal is ennyire rosszul megy, akkor valószínűleg a szövegértési képességed szorul fejlesztésre. A biosz érettségikben szeretik nagyon kicsavart módon feltenni a kérdéseket, nekem ezzel szinte sosem volt gondom, mert jól megy a szövegértés, de sokaknak gondot okoz ez. Mondjuk ha olyan sok feladatsort megoldottál, lassan a kérdések logikájára is rá kéne jönnöd. Csak egyedül dolgozol, vagy jársz faktra? Nálunk fakton a tanárral mindig részletesen megbeszéljük, hogy hogy is kellett (volna) az egyes feladatokat értelmezni, megoldani.

Egyébként én is biosz emeltezek egy hónap múlva. :D Hajrá!

2019. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az utolsó válaszoló vagyok.

Hogy sikerült?

2019. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!