Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosisok, ti milyen tanulók...

Orvosisok, ti milyen tanulók voltatok gimiben? Ha mindenből ötös vagyok, csak matekból négyes, van esélyem?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ismerek olyat aki kettesekkel csinálta a gimit és csak a felvételit duplázta, most szerintem nehezebb duplázással menni.
2019. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Szia, én tavaly a Orvosira (SOTE) készültem, végül nem oda mentem de ez nem lényeges. Biológiából és kémiából tettem emelt szintű érettségit. Mind a kettő 90%+ lett. A többi tárgy nem is érdekelt a gimiben, csak annyi volt a lényeg, hogy meg legyen a 2-es.
2019. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
2 es voltam. Duplázással 460+ pontom lett, szóval bőven felvettek volna.
2019. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Bátyám végzett orvosit, ő is mindenből 5-ös volt és az emelt érettségik is 95% fölöttiek lettek. Aztán az orvosit is kitűnővel végezte el :)
2019. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat:)

Csak attól félek,hogy nem fogom bírni az ottani matekot:/

2019. ápr. 13. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Orvosin nincs matek, csak egy minimális statisztika 1. félévben. Jobban félnék a helyedben az anatómiától :))
2019. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Biofizikán lehet "matekszerű" DOTE-n legalábbis.
2019. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fizika jól megy, biosz is!
2019. ápr. 13. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem voltam túl jó tanuló, nem szerettem se a matekot, se a fizikát. Kifejezetten humán beállítottságú voltam. A kutyát nem érdekli egyetemen, hogy gimiben hányas voltál matekból. Nem is volt matekunk... biostatisztika volt, de ahhoz gyakorlatilag a 4 alapműveletnek megfelelő tudás és a számítógép bekapcsolása elegendő volt.

Úgy végeztem el az orvosit csúszás nélkül, hogy gimiben adott félévben kettes, hármas voltam matekból, fizikából és kémiából is. Úgyhogy semmi jelentősége, ha már azt tanulod, amivel foglalkozni szeretnél, szellemileg megértél rá (ez nagyon fontos!) és megtanulsz tanulni.

2019. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!