Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés
Négyesi Imre nevű felhasználó kérdése:

Hány éves koromig mehetek egyetemre?

Hamarosan érettségizek és matekból emeltezek meg informatikából is tervezek egy közepet és a Debreceni egyetemre szeretnék menni programtervező informatikus szakra! Persze tenni fogok b2 nyelvvizsgát franciából és diplomaosztás után szintemelőzök infóból és utána vagy az Eltére megyek tovább tanulni vagy a BME-re (persze egyetem mellett dolgozni fogok és hogy melyikre megyek a pontjaimtól függ) matek szakra! Tehát 2 egyetem már fix de hogyha ennél többet is elakarok végezni akkor az hány éves koromig tehetem meg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, továbbtanulás

ápr. 15. 18:01  Privát üzenet  

A válaszok
Penryn nevű felhasználó válasza:

Akár életed végéig is tanulhatsz, de ha elfogynak az állami féléveid, akkor már csak önköltségesen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 15. 18:05 Privát üzenet
Egyetemen nincs se alsó se felső korhatár. Akárhány évesen lehet jelentkezni. A katonai illetve rendvédelmi szakokon szokott lenni minimum korhatár meg fizikai alkalmassági, de amiket te említettél nem tartozik egyikhez sem :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 15. 18:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen királyok vagytok!

# 3/5Időpont ápr. 15. 18:10 Privát üzenet
Kiveve az orvosit. Oda nem mehetsz. Illetve jarhatsz csak orvos nem lesz belőled.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 15. 18:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem is akartam/akarok orvos lenni :D

# 5/5Időpont ápr. 15. 19:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha lerakom a CAD-CAM (informatikust) akkor még jelentkezhetek egyetemre gépészmérnöknek?
Ha vélhetően felvesznek Pestre, de már 2 éve Sopronba járok egyetemre hogyan megy a kiiratkozás?
Milyen végzettségek után lehet egyetemre menni?
Annak, aki esti gimnáziumot végez, és alapjában véve jól tanul, odateszi magát, van esélye bekerülni egy jobb egyetemre?
Építész szerettem volna lenni. De munka mellett nem tudok ilyen egyetemre járni. Milyen más építészethez közeli tanfolyamok, sulik vannak?
Az nagyon ciki, ha 25-26 éves koromig csak gyárban dolgozok és aztán megyek egyetemre?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!