Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány éves koromig mehetek...

Hány éves koromig mehetek egyetemre?

Figyelt kérdés
Hamarosan érettségizek és matekból emeltezek meg informatikából is tervezek egy közepet és a Debreceni egyetemre szeretnék menni programtervező informatikus szakra! Persze tenni fogok b2 nyelvvizsgát franciából és diplomaosztás után szintemelőzök infóból és utána vagy az Eltére megyek tovább tanulni vagy a BME-re (persze egyetem mellett dolgozni fogok és hogy melyikre megyek a pontjaimtól függ) matek szakra! Tehát 2 egyetem már fix de hogyha ennél többet is elakarok végezni akkor az hány éves koromig tehetem meg?

2019. ápr. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár életed végéig is tanulhatsz, de ha elfogynak az állami féléveid, akkor már csak önköltségesen.
2019. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen nincs se alsó se felső korhatár. Akárhány évesen lehet jelentkezni. A katonai illetve rendvédelmi szakokon szokott lenni minimum korhatár meg fizikai alkalmassági, de amiket te említettél nem tartozik egyikhez sem :D
2019. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen királyok vagytok!
2019. ápr. 15. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Kiveve az orvosit. Oda nem mehetsz. Illetve jarhatsz csak orvos nem lesz belőled.
2019. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is akartam/akarok orvos lenni :D
2019. ápr. 15. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
akkor tulajdonképpen mindenkinek az orvosira volna érdemes jelentkeznie a pályaválasztás idején, az érettségi után, hiszen a többi egyetemi szakot később is, bármikor el lehet végezni, kivéve ugye az orvosit
2019. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!