Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen Informatikai tanfolyamo...

Milyen Informatikai tanfolyamot èrdemes elvègezni tudàs fejlesztès szempontjàból?

Figyelt kérdés
Jelenleg Informatikai rendszergazda szakmàm van, mivel tehetem ezt èrtèkesebbè? Mi erősíthet rajta, mivel egèszíthetem ki ami tudàsilag ès-vagy munka szempontjàból is jó?
2019. ápr. 15. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

én valami programozós tanfolyamot elvégeznék a helyedben :)

Ha informatikai érdeklődésed van neked is, akkor szerintem tetszeni fog.

2019. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

python programozás https://www.youtube.com/watch?v=rfscVS0vtbw

Ezzel egy jó részét automatizálni lehet a munkádnak.


Aztán neki kezdhetsz raspberry-zni és média lejátszókkal foglalkozni, azzal jól lehet maszekolni még mindig.


Webprogramozás is menő, azzal is jól lehet keresni, de ahhoz alkotói véna is kell, nem csak sablonos Bootstrap. Bár abból is már lehet kaszálni.


Rendszergazdai részen akarsz fejlődni, akkor jöhet még a networking (telco, routerek), vagy a biztonság (balabit, kürt)

2019. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akár más terület is érdekel, nem csak a meglévő papírom erősítése. Gondolkodtam egy Cisco CCNA-n kezdetnek, de az a baj, hogy az csak Cisco területen hasznosítható.


Gondolkodtam a szoftvertesztelő tanfolyamon is, illetve a szoftverfejlesztőn. Egy programnyelvre való ráálláson is elmélkedtem, de az sem teljesen széleskörű, csak az adott nyelv, mint a Cisco esetében is, csak Cisco területen előny.

2019. ápr. 16. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Cickó cicienéj networking tanfolyam. Routing, switching, LAG és hasonlók. Ezek jópofák. De ha nem telkózol, akkor gyorsan kopik és másra nem igazán lehet használni.

A téma mindenesetre érdekes és izgalmas. Én szerettem. De nem használtam sokáig, ezért elveszett. A scriptezés nem veszett el, mert azt be lehet építeni a rendszergazdai ismeretek mellé.


Ellenben, ha van kedved a továbbképzés eredményét tekintve továbblépni karrierben is, akkor a cickó ccna kezdésnek nem rossz. Azok a kurzusok túl vannak razva. És meg lehet szerezni az anyagot máshonnan is.

2019. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze mindenkèp fontos lenne a karrierbeli előrelèpès. Webfejlesztőt fogok csinálni jó esèllyel.
2019. ápr. 19. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!