Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lány hegesztőnek megy tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Én oda adtam be a jelentkezésemet, idèn ballagok majd és úgy megyek tovább tanulni, viszont igazából nem nagyon tudom hogy mit is kell csinálni, vagy hogy milyen eszközökkel kell majd dolgoznom. Szóval ha bármit is tudtok róla akkor azt leírhatnátok, megköszönnèm:D meg persze ugye keresgèlek neten is, olvasgatok mi hogyan megy, de ugye az még is más ha valaki a saját szavaival írja le. Meg hogy szerintetek lányként mennyire fognak máshogy kezelni, vagy esetleg mennyire lesz nehéz?
2019. ápr. 17. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért jelentkezel olyan szakmára, amiről lényegében semmit sem tudsz? Nem túl könnyű fizikai munkáról van szó, a szinte kizárólag férfiakból álló dolgozók között nyilván népszerű leszel.
2019. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemaRendőrség ***** válasza:
2019. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor az tiszta flashdance lenne :DDD
2019. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!