Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvi által MOST számolt...

A felvi által MOST számolt pont, az már nem változhat?

Figyelt kérdés

Szeretnék biztos lenni benne.

2 napja még 0 volt, nagyon megijedtem, hogy valami elmaradt, de aztán kiokoskodtam, hogy a suli nyilvántartásából is kell egy igazolás még. Ez tegnapra bekerült a rendszerbe. Így minden dokumnetum feldolgozásra került.

Szóval most ott van egy (számomra meglepően) viszonylag magas pontszám, amivel úgy érzem, hátra nyugodtan dőlhetek, és elkönyvelhetem magam szeptembertől főiskolásnak.

Megtehetem? Nem kell már izgulnom?



2019. ápr. 20. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem fog nagyon sokat változni, ha bőven a ponthatár felett van, megnyugodhatsz.
2019. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tavalyihoz képest úgy 90 ponttal :D
2019. ápr. 20. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy magasabb lett 90 ponttal? Milyen pluszpontod lett?
2019. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi félre értelmeztem.


A kérdésedre válaszolva: igen, hátradőlhetsz. :) szinte 100%, hogy felvesznek. Milyen szakot jelöltél be?

2019. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tanító. És fel sem merült bennem, hogy a korábbi diplomát is nézik.
2019. ápr. 20. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy csak értetlenkedek, de te korábban érettségiztél, hogy már tudod az eredményeket? Illetve, hogyhogy nem tudod eleve meghatározni, hogy hány pontodnak kell lennie, és az stimmel-e?
2019. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mint Látod, van diplomám, és valóban nem tudtam, hogy ezt figyelembe veszik-e, mert nem releváns az adott szakon.
2019. ápr. 21. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem, köszi a választ. Én sem tudtam ezt amúgy.
2019. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!