Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újra érettségiznék! Van...

Újra érettségiznék! Van lehetőségem levelezőn?

Figyelt kérdés

Szeretnék bejutni a frlsőoktatásba de javítanom kell az érettségimen.

A lehetőség adott, tudom hogy akár emeltet is csinálhatok.

A kérdésem: van lehetőségem levelezőn vagy bármely más módon tanulni ahol leadják az anyagot? (Magántanár kivételével mert azt a lehetőséget ismerem)

26/L



2019. ápr. 20. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat tudok, hogy vannak kifejezetten érettségire felkészítő tanfolyamok, ingyenesek és fizetősök is, amikre csak heti 1x kell menni. Ilyen pl a Studium Generale és a Magistras (?) Universitas.
2019. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érettségi felkészítő tanfolyam! Ezt a kifejezést nem tudtam, köszönöm szépen! 🤗🙏
2019. ápr. 20. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Középiskolába már nem járhatsz, ha van érettségid. Csak az érettségi előkészítő tanfolyam, a magántanár és az önálló felkészülés van.
2019. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már van érettségid de újraírnád, akkor tudsz jelentkezni a vizsgára és magán úton felkészülhetsz. Vagy alternatívaként ott van amit az első válaszoló is írt.


Én például a magán úti felkészülésekben sosem voltam jó, ezért is nem mentem távoktatásra egyetemre, pedig olcsóbb és kényelmesebb is lenne.


Szóval ez személyfüggő, azért érdekesek lehetnek ezek is:

[link]


De ha rákeresel az "érettségire felkészítő tanfolyamok"-ra, ott is ki ad egy jó pár lehetőséget.

2019. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok jó tanácsot, kedvesek vagytok! 🤗
2019. ápr. 28. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!