Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia, biológia magántan...

Emelt kémia, biológia magántanár nélkül?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok jelenleg és biológia kémia fakultációs vagyok egy viszonylag erős gimnáziumban. Heti 4 órám van mind 2 tantárgyból és itthon is szorgalmasan készülök. Ha orvosi/gyógyszerészeti a célom szükséges magántanárhoz járnom vagy a fakt és a itthoni készülés is elegendő?

2019. ápr. 21. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ezt neked kell érezni. Ha jól mennek a dolgozatok és az érettségi példákat is gond nélkül oldod meg, akkor felesleges az a magántanár. Ha vannak hiányosságaid, amiket szívesen átbeszélnél valakivel, akkor esetleg egy pár alkalmas dolog is elég lehet.
2019. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát, az én szemszögemből nézve a te helyzeted már luxus. :D Én már végeztem, most önállóan készülök erre a 2 érettségire, gimiben faktos sem voltam annó ezekből.

Én amondó vagyok, hogy amit a tanár elmond, az le van írva a könyvekben, meg fent van a neten. Persze kényelmesebb első kézből hallani az információkat, ha van a szüleidnek erre pénze, akkor járjál. De attól az anyagot neked kell megtanulni, kémiából pedig a számolást végképp ne várd, hogy majd a szádba rágja valaki. Azt neked kell megérteni és nem biztos, hogy azon az úton megérted, ahogy a tanár magyarázza.

2019. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talalj egy jo magantanart akar a nyariszunetre es fizesd ki azt a penzt meg ha sok is. Nekem megerte a jo erettsegi bizonyitvany amit barhova beadhatok.
2019. ápr. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg erős gimi, és jó a szaktanár, akkor nem kell semmi más.
2019. ápr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ !:)
2019. ápr. 22. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!