Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az orvosisok milyen jóban...

Az orvosisok milyen jóban vannak a gyógyszerészetisekkel?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 10:19
 1/10 A kérdező kommentje:
-milyen
2019. ápr. 26. 10:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia pte-n vagyok, vannak kozos oraink is, es egy ketto csajszival dumalok(az angol miatt) de szerintem jo kapcsolatot apol a ketszak
2019. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ált utálják egymást
2019. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint (orvosi) jóban vagyok velük, baráti és kollegális szinten is.
2019. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerészek az orvosok munkáját segítik, szóval jobban ia járnak, ha jóban vannak egymással :D De miért ne lennének jóban?
2019. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán találkozom velük, úgyhogy semmilyen kapcsolat nincs köztünk egyelőre. Nagyon ritkák a közös órák (gondolom szabadon választható kurzusokon gyakrabban vannak más szakokról is diákok), viszont az ember nem egy 200 fős előadáson fog megismerkedni másokkal, általában mindenki a barátai mellett ül, akik általában a saját szakjáról kerülnek ki.
2019. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolat szokott lenni, és később végzés után is általában a jó viszony a cél, nem egymás szivatása.
2019. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szobatársaim pl. orvosisok, jól kijövünk. Összességében jól megvannak egymással a leendő gyógyszerészek és orvosok, csak egy apró (de nagyhangú) réteg van mindegyik karon, ami fúj a másikra. De ez nem olyan sok hallgató, és amúgy meg mit is várna az ember? Hol, az élet mely területén nincsenek ilyenek? :D
2019. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem árt jóba lenni a gyógyszerészekkel, mert ugye megvan, hogy hogyan kellene megírni egy magistrális receptet... meg ugye van az, ahogy írni szoktuk. Az számomra máig relytély, hogyan bogarásszák ki...
2019. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jóban vannak általában. Nekem csak személy szerinte egy gyógyszerészhallgatóval van problémám.:D
2019. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!