Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ha ebből a könyvbő...

Szerintetek ha ebből a könyvből készülök középszintű töri érettségire, az elég?

Figyelt kérdés

Dr. Boronkai Szabolcs: Érettségi témakörök vázlata történelemből középszinten


Mindig rendesen tanultam az órákra és most elkezdtem ezzel a könyvvel átismételni az egész történelmet, már persze amit kérdezhetnek érettségin

Szerintetek elég ha ebből készülök és érettségi feladatsorokat oldok meg, miután az egészet újra áttanultam?

Vagy ha nem, akkor ti miből tanultok/tanultatok?



2019. ápr. 26. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ebből tanultam, plusz az órai vázlatból, a tankönyvnek nem mindig vettem hasznát, mert elég rossz volt. Plusz én is megcsináltam az összes feladatsort.
2019. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 és milyen lett az erettsegid? 😃
2019. ápr. 26. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ebből készültem. Szóbelire és írásbelire is.

Az írásbelim 89 % lett, a szóbelin maxpont, egy híján. Mert ugye elvből nem létezik maxos felelet :D


+ a fix témaköröket, ami lesz írásbelin érdemes a Száray-féle könyvből alaposan átolvasni.

2019. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!