Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnám elérni amit...

Hogyan tudnám elérni amit szeretnék?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Egyszerűen imádom a lovakat meg mindent ami hozzájuk kötődik. Ha csak tehetem elmegyek a lovastanyára és ha mást nem is leápolom őket vagy segítek a munkában körülöttük. Kb 8 éve lovagolok de az első 5 évet egy olyan lovastanyán töltöttem ahol alig fejlődtem és erre elég későn jöttem rá..A mostani helyet viszont nagyon szeretem viszont sajnos későn eszméltem rá hogy én szeretném komolyan venni ezt a sportágat és versenyezni díjugratásban. Ehhez viszont saját ló kéne amit viszont nem kaphatok tekintve hogy nemsoká elmegyek egyetemre. Sajnos nagyon ritkán tudok ugrást gyakorolni mivel az edzőnek nincs ideje azokra akik nem versenyeznek. Nemsokára egyetemre megyek viszont én legszívesebben lovakkal foglalkoznék de tudom hogy azzal nem tudnék olyan megélhetést biztosítani a családomnak, magamnak amilyet szeretnék. Szerintetek van esély arra hogy ha hamarabb nem is de az egyetem után valahogy a munkám mellett lovazzak, versenyezzek? Vagy arra hogy a lovas szakmával kezdeni tudjak valamit? Arra is gondoltam hogy az egyetem alatt is versenyezhetnék, edzhetnék ha tudnék venni egy lovat. Félek hogy ezzel a lovas életvitellel elkéstem, hiszen ha hamarabb rájövök mit akarok a szüleim vettek volna lovat és elkezdhettem volna ezt az egészet.

2019. máj. 5. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Állatorvosi. Ott foglalkozhatsz lovakkal.
2019. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!