Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Parképítőnek szeretnék továbbt...

Parképítőnek szeretnék továbbtanulni, melyik iskolát ajánlanátok erre a szakra?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam a Magyar Gyulán és a Varga Márton kertészeti iskolán és inkább a Varga felé hajlok de nem tudok dönteni. Leírnátok a véleményeteket az iskolákról? Esetleg ha van személyes tapasztalat azt is leírhatjátok tényleg nagyon fontos lenne!

2019. máj. 5. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én maga a szakot sem ajánlanám, nem hogy iskolát rá.

Erősen gondold át.

2019. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nem ajánlod a szakot sem? Nagyon sok ismerősöm parképítő vagy valamilyen kertekkel foglalkozó munkája van és mindenki dícséri. Szóval nem értem a problémát. Voltam is az egyikőjüknél megnézni hogy milyen is ez igazából és nagyon tetszett amit láttam. Kérlek az iskolákkal kapcsolatban írjatok.
2019. máj. 6. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyanítom az első fejből tudja a top szektorokat, mivel lehet a legtöbbet, leggyorsabban keresni. Hol van hiány. Csak azt felejti el, hogy van aki azt tanulná amihez kedve van, amit szeret...
2019. máj. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oké, azt kell tanulni amit szeretünk.

Nyugat Mo-n és Bp-en egy garzon 120+rezsi, kisebb lakás meg 150 ezertől van.


Felvi fizetési statisztika:


[link]



Ez 142 ezer Forint nettó. Garzon+rezsire szükősen elég.

Ha fényt eszel és iszol egy hónapig, továbbá se ruhára se semmire nem költesz akkor jó leszel vele!


Fontos, hogy szeresd, de gondolom nem akarsz mamahotelezni 50 éves korodig nem?

2019. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább 50 évesen infarktust, rákot szeretne kapni a napi szintű stressz és elfojtás miatt.
2019. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!