Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » B1-szintű angol Nyelv vizsga?...

Hinimini kérdése:

B1-szintű angol Nyelv vizsga? (súlyosan mozgássérült vagyok! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17.éves fiú vagyok jelenleg középiskolában tanulok magán tanulóként sajnos 7.éves koromban kaptam egy agy vérzést ami miatt fél oldalam bénult helyre jött de nem teljesen,de mind ezeket le küzdve élem a minden napjaimat szeretnék menni közép iskola után egyetemre amihez szükséges B2-színtű nyelv vizsga...

Most még azért csinálok alapfokot mert még nem annyira tudok angolul általánosban is franciát tanultam és utáltam szóval a francia kizárva..

Szerintetek mennyibe kerül egy B1-alapfokú Angol nyelv vizsga?

Szerintetek néhány angol szót tudok és mondtatot,hogy vágjak e bele a nyelv vizsgába?

Tényleg az első nyelv vizsgát ha sikerül az állam vissza fizeti?


2019. máj. 7. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb 25-35 ezer ft, vizsgától függ.

Ha csak ennyit tudsz akkor inkább ne, tanulj még.

Igen, 34500 forintig visszatérítik.

Egyébként a B1nek nincs sok értelme, mehetsz majd egyből B2re ha eleget tanulsz.


De amúgy te nem kérdezted itt már egyszer ugyanezt? (Bocsi ha nem te voltál).

2019. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem nem én :)

Szerintem jobb lenne A1-minimum fok és utánna a középszint

2019. máj. 7. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:

De te voltál.

Nem is értem minek kamuzol ha a felhasznaloneved is ki van írva *facepalm*


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2019. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!