Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia szakról vélemények?

Snowlikeash kérdése:

Pszichológia szakról vélemények?

Figyelt kérdés

10. osztályos vagyok, és fakt választás előtt állok.

Több továbbtanulási irány is érdekel, ezek egyike a pszichológia.

Ha valakinek van véleménye vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban, akkor örülnék ha leírná nekem.:)

Olyanokra gondolok, hogy melyik egyetemet ajánljátok, szerintetek melyik tantárgyakat vegyem fel faktnak, melyik tantárgyból lenne érdemes emelteznem, hány nyelvvizsga szükséges, stb.



2019. máj. 11. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen mindegy, hogy mit veszel fel, az egyetemen teljesen más a pszichológia szak. Nézd meg, mik az alapfeltételek: biosz, matek, magyar, töri meg nyelvből kell kettőt választanod. [link]


Pszichopata szakra szerintem a leghasznosabb a biosz meg a matek fakt, ha tudsz ilyet választani, akkor ezt tedd.

2019. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Mindegy, hogy melyik tárgyat veszed fel faktnak, és miből emeltezel. A lényeg, hogy a magas pontok miatt olyat válassz, amiből jó vagy, és biztosabban tudsz jobb eredményt elérni.

Angol nyelvtudás viszont elengedhetetlen, minél magasabb szinten. Én C1-es nyelvvizsgával, es tudással mentem, de azért néha kűzdök a forrásokkal.

Ha konkrét kérdésed van, elsőéves pszichológus hallgató vagyok, írj nyugodtan.

2019. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az első válaszoló írja, biológia-matematika a leghasznosabb később.
2019. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!