Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyit emelkedhet...

Szerintetek mennyit emelkedhet maximum a ponthatár -ha egyáltalán emelkedik- ápolás és betegellátás alapszakon, ápoló szakiránynál?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3-4 évben folyamatosan 280 volt a ponthatár PTE-ETK-n ápoló szakirányra.

Eddig összesen 284 pontom van, 2 évvel ezelőtt érettségiztem, csak kihagytam ezt a 2 évet, mert nem igazán tudtam mit is szeretnék tanulni. Idén úgy döntöttem még egy tárgyból teszek érettségi vizsgát, viszont ahogy közeledik a vizsga dátuma egyre inkább kezdek izgulni, hogy mi van, ha mégsem sikerül úgy ahogy szeretném.

Szerintetek mennyi esélye van annak, hogy 4-5 ponttal fentebb menjen a ponthatár?

Tudom, hogy elég kevesen választják ezt a szakmát, gondolom többek között ezért is minimum ponthatáros, de mégis nagyon izgulok. Már ezzel a 2 év halasztással is úgy érzem, hogy kidobtam egy csomó időt a kukába, nem szeretnék még egy évet elvesztegetni.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 13. 21:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!