Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 3 faktra nehéz...

Szerintetek 3 faktra nehéz lenne járni?

Figyelt kérdés
magyar és töri (emelt), info (közép)

2019. máj. 14. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. (Én is 3-ra jártam: matek, magyar, töri + emelt óraszámban volt 2 idegen nyelv)
2019. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, milyen nálatok a fakt, mennyire hajtós, hány óra egy héten stb.

Igazából a magyar-töri együtt elég időgyilkos, sokat kell tanulni, magyarra beadandókat írni ( 2 barátnőm is járt ezekre a faktokra 1 évig, aztán a magyart leadták). Emellett tulajdonképpen az infó már nem befolyásol semmit, mert arra nem nagyon kell otthon külön készülni. Sőt ha ügyes vagy, tizenegyedikben teszel egy előrehozott érettségit, és tizenkettedikben már csak a másik kettőre jársz be.

2019. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem. Én 3 faktra jártam (most érettsegizem mind a háromból).Habár az emelt matek heti 6 órában volt, én minden héten kihagytam belőle 2 órát, mert ütközött a kémia fakttal. Szerintem teljesíthető volt így is. A harmadik faktom pedig fizika volt. De igazából ez képességfüggő. Töri fakton sokat kell tanulni és az több időt vesz el,mint mondjuk egy matek fakt.
2019. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én matek-infóra jártam 11-ben, a matek hajtós az infó pedig felesleges volt. A matek mellé nem vettem volna fel még egy fizikát is esetleg
2019. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én magyar-angol-biosz trióból járok faktra. Viszont most vagyok 11.-es és most megcsinálom az angolt, magyarból pedig azért járok, mert egy jó közepet szeretnék írni. És szerintem így egyáltalán nem vészes. De persze minden iskolában más, minden tanár más, szóval teljesen biztosan nem lehet tudni, hogy neked milyen lesz, de szerintem megoldható :)
2019. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia, én biosz kémia töri faktra jártam 11ben. A biosz és a kémia kötelező volt az állatorvosi miatt, toribol meg azért jártam, mert 10.vegen váltottam gimit, és rengeteg hiányosságom volt, amit valahogy be kellett pótolni. Nagyon jó töri tanárom volt, időközben ki is derült, hogy van érzékek hozzá, mert látom az összefüggéseket, nem úgy, mint pl a kemiaban. Úgyhogy 11 végén biosz és a kémia Leadva, töri mellé a jó közép érettségi reményében egy magyar fakt, és most, 2 évvel később egyszerre járok jogra (levelező) és közgázra (nappali).

Szerintem birhato volt a 3 fakt, de nálunk pl biosz fakton sokan csak azert jártak, hogy jót kozepezzenek belőle, emelteket nem is oldottunk meg. Nagyban iskola és tanuló függő a dolog

2019. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Visszatérve heti 2 órában lenne az emelt fakt. Meg a 6 válaszolónak üzenem ,hogy én is jogra szeretnék jelentkezni.
2019. máj. 16. 17:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg a 6. válaszolónak üzenem ,hogy én is jogra szeretnék jelentkezni.
2019. máj. 16. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ennyire jártam utolsó évben, angol emelt és földrajz közép, utóbbiból viszont be kellett járnom a 11-esre is a normál végzős mellett, mert be kellett pótolnom az azévi anyagot (vagy osztályozó vizsgát is tehettem volna, de ezt nem ajánlotta a tanár).

Őszintén szólva nekem rettenetesen fárasztó volt még úgy is, hogy angolból jó voltam és nem kellett sokat készülnöm a faktokra. Mondjuk én vidéki vagyok, bejárós voltam (napi 3 óra utazás) és nagyon korán keltem (fél 6), nagyon későn értem haza (du. fél hat, rosszabb esetben 6). Ha te nem utazol ennyit, lehet, hogy bírnád. Meg ez tanárfüggő is, föciből rendszeresen voltak dogák, amikre sokat kellett tanulni, akár két egymást követő napon is, de pl infóból nem hiszem, hogy ez lesz a helyzet.

Amúgy infófakt nem feltétel ahhoz, hogy érettségizz belőle és ha esetleg ügyetlenebb vagy, de van egy ügyes technikaguru rokon/barát, akkor simán felkészülhetsz rá egyedül is. Én nem vacakolnék emiatt még plusz 2 órát a helyedben minden egyes héten. A gyakorlat nem lehetetlen nehézségű (inkább tökölős, sok az apró részlet), az elméletet pedig be kell magolni.

2019. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!