Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsi Tudásközpontban hol...

Pécsi Tudásközpontban hol lehet tanulni, és mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
A kérdésem hogy be kell hogy iratkozzak a könyvtárba vagy csak úgy besétálhatok? Helyileg hol van? Ugye bemegyek és a földszinten van egy recepciós pult és az mellett vannak a kapuk(vagy nem tudom mi a nevük) ami mögötz van a lift, a liftel kell mennem valamelyik emeletre vagy valahol máshol? Bocsi a rossz megfogalmazásért, még nem jártam be egyedül az épületet

2019. máj. 15. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ha pte-s diák vagy/pte-nél dolgozol akkor ingyen kártyát kapsz, és használhatod a könyvtárat. minden emeleten másfajta könyvek vannak. ha nem érint semmilyen módon a pte akkor fizetős. minden emeleten vannak asztalok, gépek, és kis tanulószobák is amiket nyugodtan használhatsz.
2019. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Középiskolás vagyok, az érettségire készülnék mert itthon nem megy, ciki bejárnom tanulni középiskolássan?
2019. máj. 16. 01:17
 3/3 anonim ***** válasza:

miért lenne az? én is bejártam középiskolássan a haverommal.

mindegyik korosztály megfordul

2019. máj. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!