Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri ingatlankőzvetítőnek...

Megéri ingatlankőzvetítőnek állni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy megéri e. Mennyi a fizetés, stb. Valaki tudna nekem erről kicsit mesélni, hogy megy ez? Illetve úgy tudom, hogy ez csak mellék állás. És, hogy milyen ehhez kapcsolódó munkák vannak? 11.-es vagyok . Nem sokára itt a továbbtanulás ezért érdeklődök. Válaszokat előre is köszönöm.

2019. máj. 18. 17:52
 1/3 anonim válasza:
Az ingatlanközvetitő nem egy szakma. Telitett a piac ebből.
2019. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fizetés jutalékos - az üzletkötések után kapsz pénzt, alapbér nincs. A járulékaidat is neked kell fizetned.

Nehéz munka, sok nehéz ügyféllel, és nincs is megbecsülve. Persze, mivel csak OKJ kell hozzá, sok idióta is próbál így pénzt szerezni.

2019. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi a fizetés? Pont annyi, amennyi jár azért, hogy a jófogáson hirdetgess. Tehát nulla.
2019. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!