Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Milyen munkaterületet ajánlanátok az alábbiakat figyelembe véve?

Még csak gondolkozom,hogy mi szeretnék lenni,most vagyok 10.-es.Úgymond "kikötés"hogy utazhassak a nagyvilágban a munkám miatt.Szeretem a nyelveket,van két középfokom németből és angolból,jövőre megyek felsőfokúzni,emelett önállóan tanulok franciául.Szeretnék emberekkel dolgozni,ismerkedni,kapcsolatokat kiépíteni.Idegenvezető nem szeretnék lennu,se tolmács/riporter.De ezeken kívűl érdekel az üzleti világ is.Kedvenc tantárgyaim:magyar,német,angol,földrajz,töri.

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, tanulás

máj. 19. 14:44  Privát üzenet  

A válaszok
légiutas kísérő

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 19. 14:52 Privát üzenet
Értékesítő, kereskedelemben dolgozó egy olyan cégnél, amelynek vannak kinti kapcsolatai és pl. partnereket is kell látogatni.

# 2/3Időpont máj. 19. 15:09 Privát üzenet
Nemzetközi gazdálkodás👍

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 19. 15:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit ajanlanatok egy fizikabol eros, de matekbol nem tul tehetseges embernek?
Miskolcon melyik autos iskolat ajanlanatok nekem?
Főiskolát végzett kisgyermeknevelők! Szeretnek a kisgyermeknevelo (BA) szakra jelentkezni. Melyik sulit ajanlanatok, levelezon? A bejaras nem gond, pesen lakom. Milyen surun kell...
Hamarosan itt az érettségi és félek, hogy nem fog sikerülni. Ha nem sikerülne az érettségi ti mit ajánlánátok nekem, mihez kezdjek 12 osztállyal? (18 éves fiú)
Mit gondoltok melyik természetismereti tankkönyv/tankkönyv kiadó a legmegfelelőbb a tanulásra, melyiket ajanlanatok? (Mozaik, ofi kiserleti, stb)
Nagyon ugy néz ki, hogy Győrbe fogunk költözni a csaladdal juliusba Miskolcrol. Van 2 gyermekunk, a kicsi szeptemberbe fogja kezdeni a sulit, a nagyobb 5-be megy. Melyik alt. Iskolat ajanlanatok?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!