Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Milyen a thália tanoda? Mennyi a tandíj? Milyen a közöség? Milyen napokon van a tanítás és mikor kezdődik és mikor ér véget? Milyenek a tanárok?

Kérlek írjatok, nagyon szeretnék jelentkezni ilyen iskolába. Tudom elég gyerekesen hangzik de régóta ez az álmon. Milyen az iskola? Ha nem jó melyiket ajánljátok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Thália tanoda, iskola

máj. 19. 14:59  Privát üzenet  

A válasz

Én a szinkronképzésen voltam náluk; 1000 Ft/alkalom, cserébe voltunk vagy 40-en, szóval nem jutott sok idő senkire sem, pedig 4 óra volt alkalmanként.

Egyébként teljesen korrektek, én legalábbis meg voltam velük elégedve.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 21. 21:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan iskola ami 2 millio korul van es angol oktatasu?
Melyik Budapesti nyelvi gimnáziumba menjek?
Mennyi a Testnevelési Főiskolán a tandíj?
Mennyi a tandíj egy jobb egyetemen, Amerikában?
Van mód egy tanfolyam után kapott tanusítvány hitelességének ellenőrzésére?
Milyen a főnix műhely? Mennyi a tandíj? Milyen napokon van a tanítás? Jók a tanítások?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!