Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Max pontos szobeli egy borzasz...

Max pontos szobeli egy borzaszto irasbeli utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Emelt kemia es biologiabol tettem erettsegit a heten

Es osszefoglalva

Katasztrofa lett

Ha max pontos lenne a szobelim mind a ketto tantargybol pont a minimum hatart ernem el

Erre 3hetem van

Van egy alap tudasom mar az irasbelire atvettem a tanulnivalot de most meg alaposabban szobelire keszulve vennem at ujra es ujra

Tudom nem ismertek es hogy semmi se lehetetlen de mit gondoltok?



2019. máj. 19. 17:25
 1/4 A kérdező kommentje:
A minium hatart ugy ertem hogy a ponthatar az egyetemre
2019. máj. 19. 17:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz a minimumon? A 45%-ot?


Nekem sem lett túl jó egyik sem és nem fognak felvenni, de már befejezem, ha elkezdtem.

2019. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keszulj teljes gozzel ettol fuggetlenul, az irasbelirol meg nincs pontos hir, lehet nem is olyan rossz amilyennek gondolod.

Ha arra a szakra nem vennenek fel, akkor vagy kihagysz 1 evet es ujra erettsegizel, vagy ha jeloltel meg masik szakot, akkor arra mesz.

De ha mar elkezdted, fejezd be es adj bele mindent!

2019. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. A kémia borzalmas lett, a biosz meg olyan elmegy kategória, de a lényeg, hogy mindkettőből jobbat akartam volna. Most ezerrel készülök a szóbelire, ha már ennyit készültem és tanultam eddig nem fogom feladni az utolsó pillanatban. Szerintem te se tedd. Én úgy vagyok vele lehet nem sikerül, de legalább mindent megtettem érte. Maximum jövőre újra érettségizek.
2019. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!