Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biosz, emelt kémia...

Emelt biosz, emelt kémia érettségizők, hogy sikerültek nektek?

Figyelt kérdés

Közép érettségikből kb. milyen átlagot vártok?

Emelt kémiáról, emelt bioszról mi a véleményetek, hány pont körül számoltátok?

Hova jelentkeztek?

Szerintetek fog lejjebb menni a ponthatár?

Összességében hány pont körül lesztek a végén?



2019. máj. 20. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
440 pont körül leszek. Allatorvosira jelentkezem (másodszor) . Tavaly érettségiztem,nem vettek fel.Most a kémia érettségimet csinálom újra. Írásbeli nekem nagyon nehéz volt, nem sikerült jól, kb. 50 pontom lesz.
2019. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a közepek elég jól sikerültek, a matekot 95 körülire várom, a magyaromról meg a töriről nem tudok nyilatkozni, hiszen valljuk be, az esszé elég szubjektív, és ez teszi ki a nagy részét. Németemet tavaly csináltam, az 96 lett.

Nem értem az idei sok változtatást. Nem azt mondom, hogy az emelt biosz idén nehéz volt, de fura.. nem? Egyébként az 78-80 körül lesz. A kémiám nagyon elrontottam, annak ellenére, hogy rengeteget számoltam, és azt éreztem, hogy megy... :D na hát majd kiderül. Megnyugtató, hogy nekem nem kell dupláznom, és van valamennyi esély.. de azért reménykedem, hogy nem emelkedik! És te, kérdező? :)

2019. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
440-445 körül lesz a végére. Állatorvosira jelentkezek idén először, és remélem elég lesz hozzá, hogy még éppen becsusszanjak.
2019. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem matek olyan 95, magyar sztem 90 fölött, töri 85 v afölött (bár az utóbbi 2 tényleg elég szubjektív), tavalyi francia közép 97, emelt biosz 87 körül, emelt kémia 94. A szóbelikkel sztem még fogok javítani pár százalékot (legalábbis remélem), 470-480 pontra számítok (480 a cél :) és Állatorvosi
2019. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én tavaly érettségiztem, kivétel kémiából.

Az érettségi átlagom : 92pont

A biosz(tavalyi) 92% lett, a kémia írásbeli 75% körül lesz reményeim szerint!

Ha a szóbelivel nem rontok, akkor 457p lesz:) szerintem nem volt nagyon nehéz a kémia, korrektnek mondanám.

Orvosira jelentkeztem amúgy (Bp, Szeged, Debrecen)

2019. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a biosz írásbeli kb 95, a kémia 90. Az érettségi átlagaim is 90 körül. Majd a szóbelik után kiderül, az emelteken tuti rontok. ÁOK-ra jelentkeztem, remélem meglesz
2019. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
6-os grat. Elég penge lehetsz :)))
2019. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6-os gratulálok de azért a ‘remélem meglesz’-t lehagyhattad volna én tavaly felvételiztem fogorvosira, és emlékszem hogy hogy megijedtem az ilyen hozzászólásoktól (nyilván meglesz)
2019. máj. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, mi a baj azzal, hogy nem bízom el magam :D Csak mert simán benne van, hogy 440 körüli lesz a pontom és akkor necces az ÁOK, mert szerintem most még magasabb is lesz a ponthatár, mint tavaly. Sajnálom, hogy zavar a hozzáállásom, pontozzatok is le, tök igaz. Ha valakinek nem tetszik, akkor egyből nem hasznos. Gyorsan csendben is maradok
2019. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én az előtted szóló vagyok. Nem bántásból mondtam egyátalán sőt írtam is hogy gratulálok. Nem pontoztalak le.
2019. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!