Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Emelt biosz, emelt kémia érettségizők, hogy sikerültek nektek?

Közép érettségikből kb. milyen átlagot vártok?

Emelt kémiáról, emelt bioszról mi a véleményetek, hány pont körül számoltátok?

Hova jelentkeztek?

Szerintetek fog lejjebb menni a ponthatár?

Összességében hány pont körül lesztek a végén?

máj. 20. 14:59  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
440 pont körül leszek. Allatorvosira jelentkezem (másodszor) . Tavaly érettségiztem,nem vettek fel.Most a kémia érettségimet csinálom újra. Írásbeli nekem nagyon nehéz volt, nem sikerült jól, kb. 50 pontom lesz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont máj. 20. 18:46 Privát üzenet

Nekem a közepek elég jól sikerültek, a matekot 95 körülire várom, a magyaromról meg a töriről nem tudok nyilatkozni, hiszen valljuk be, az esszé elég szubjektív, és ez teszi ki a nagy részét. Németemet tavaly csináltam, az 96 lett.

Nem értem az idei sok változtatást. Nem azt mondom, hogy az emelt biosz idén nehéz volt, de fura.. nem? Egyébként az 78-80 körül lesz. A kémiám nagyon elrontottam, annak ellenére, hogy rengeteget számoltam, és azt éreztem, hogy megy... :D na hát majd kiderül. Megnyugtató, hogy nekem nem kell dupláznom, és van valamennyi esély.. de azért reménykedem, hogy nem emelkedik! És te, kérdező? :)

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont máj. 21. 21:28 Privát üzenet
440-445 körül lesz a végére. Állatorvosira jelentkezek idén először, és remélem elég lesz hozzá, hogy még éppen becsusszanjak.

# 3/16Időpont máj. 22. 16:41 Privát üzenet
Nekem matek olyan 95, magyar sztem 90 fölött, töri 85 v afölött (bár az utóbbi 2 tényleg elég szubjektív), tavalyi francia közép 97, emelt biosz 87 körül, emelt kémia 94. A szóbelikkel sztem még fogok javítani pár százalékot (legalábbis remélem), 470-480 pontra számítok (480 a cél :) és Állatorvosi

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont máj. 24. 00:01 Privát üzenet

Én tavaly érettségiztem, kivétel kémiából.

Az érettségi átlagom : 92pont

A biosz(tavalyi) 92% lett, a kémia írásbeli 75% körül lesz reményeim szerint!

Ha a szóbelivel nem rontok, akkor 457p lesz:) szerintem nem volt nagyon nehéz a kémia, korrektnek mondanám.

Orvosira jelentkeztem amúgy (Bp, Szeged, Debrecen)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont máj. 24. 17:13 Privát üzenet
Nekem a biosz írásbeli kb 95, a kémia 90. Az érettségi átlagaim is 90 körül. Majd a szóbelik után kiderül, az emelteken tuti rontok. ÁOK-ra jelentkeztem, remélem meglesz

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont máj. 25. 11:57 Privát üzenet
6-os grat. Elég penge lehetsz :)))

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont máj. 27. 22:59 Privát üzenet
#6-os gratulálok de azért a ‘remélem meglesz’-t lehagyhattad volna én tavaly felvételiztem fogorvosira, és emlékszem hogy hogy megijedtem az ilyen hozzászólásoktól (nyilván meglesz)

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont máj. 31. 03:40 Privát üzenet
Nem értem, mi a baj azzal, hogy nem bízom el magam :D Csak mert simán benne van, hogy 440 körüli lesz a pontom és akkor necces az ÁOK, mert szerintem most még magasabb is lesz a ponthatár, mint tavaly. Sajnálom, hogy zavar a hozzáállásom, pontozzatok is le, tök igaz. Ha valakinek nem tetszik, akkor egyből nem hasznos. Gyorsan csendben is maradok

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont máj. 31. 14:56 Privát üzenet
Én az előtted szóló vagyok. Nem bántásból mondtam egyátalán sőt írtam is hogy gratulálok. Nem pontoztalak le.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont máj. 31. 16:26 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakinek megvannak egyben a kémia emelt érettségin előforduló kérdések? Hány pontot kaptatok szóbelin és mit húztatok (régebben érettségizők)?
Biológiából és kémiából érettségizők illetve érettségizettek! Mennyire van értelme összevásárolgatni különböző feladatgyűjteményeket a két tárgyból?
Emelt biológia és kémia érettségizők!?
Kedves emelt kémia érettségizők!?
Emelt kémia érettségizők! Ti hogyan készültetek az érettségire?
Emelt kémia és emelt biológia érettségizők! Mikor kezdtétek el a felkészülést és milyen könyvekből?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!