Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi pontszám szüksèges a...

Mennyi pontszám szüksèges a Szent István Egyetem kert ès tájèpítèszeti karra?

Figyelt kérdés

1.A felől szeretnèk èrdeklődni, hogy kb mennyi pontszámmal lehet bejutni oda.

Kert ès tejèpítèsz szeretnèk lenni, most állok a szóbeli èrettsègi előtt.

Èrettsègi után szeretnèk elmenni dolgozni, lerakni a nyelvvizsgát angolból ès szeretnèk valami okjès tanfolyamot is elvègezni ès utánna egyetemre menni. Èrdemes lenne neki menni egy kertèpítő okj tanfolyamnak vagy inkább más èrnè meg jobban?


2.Ha van itt valaki aki esetleg oda jár vagy járt megosztanád velem az egyetem ès eten karon szerzett, olyan tapasztalatokat, hogy milyen is az az egyetem jó vagy rossz, milyenek a tanárok, milyen az oktatás a társaság stb...?



#SZIE #Kertèpítő egyetem #tájèpítèszet #felvèteli pontszám
2019. máj. 20. 22:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
38%

Komolyan!


Erre ne pazarold az időt és a lóvét!


Végezz egy OKJ-s kertépítő sulit.

2019. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az mièrt èrnè meg jobban mint a mèrnöki?
2019. máj. 20. 23:24
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha tanulsz nem csak a bulizásról szól majd az egyetem akkor nagyon jó szakmád lesz. Én ott végeztem kertészmérnökin és imádtsm
2019. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Tavaly 325 pont volt, kb ennyi kellhet.

A nyelvvizsga jó, de emelt szintű érettségit is tegyél (ha idén nem tettél) mert 2020tól kötelező lesz. Felvi.hu-n tudod megnézni, miket fogadnak el a szakra.

2019. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ez már biztos, hogy kötelezővè teszik?

Ahh mèg a közèpszintűt is vègigszenvedtem már olyan formában hogy ami ugy nem èrdekel nehezen tanulom meg.:(

2019. máj. 21. 12:31
 6/17 A kérdező kommentje:
Az okj kertèpítő mennyire egyezik meg az egyetemessel minden fèle szempontból?
2019. máj. 21. 12:34
 7/17 A kérdező kommentje:
Vagy ezt jobb lenne külön kèrdèsben kitenni?
2019. máj. 21. 12:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, biztos, hogy kötelező lesz. Az OKJt sajnos nem tudom, szerintem írj ki egy új kérdést.
2019. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Ez a kertépítő valami elé ne rakjuk oda a "mérnök" szót, mert kifutok a világból.
2019. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mièrt is?
2019. máj. 21. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!