Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen MSC egyetemet lehet...

Lewike kérdése:

Milyen MSC egyetemet lehet elvégezni Budapesten, programozással, szoftverfejlesztéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azon kevés munkahelyek egyikén dolgozok, ahol figyelembe veszik a diplomát.

Tudom, hogy sokaknak nem fog tetszedni ez a hozzáállás, de főkén olyan MSC érdekelne, ahol nem kell túl nagy erőfeszítés a megszerzéséhez. Persze ez alatt nem azt értem hogy, hogy 2 évig nemis látnak az egyetemen, aztán csak odaadják a diplomát, hanem olyanra gondolok ahol nem a legmagasabb szintet követelik meg, munka és család mellet lehessen "kényelmesen" elvégezni.


Nem élek Budapest környékén, ezért nem ismerem az egyetemek szintjeit.



2019. máj. 24. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én ELTE ik prog inf msct csináltam pár éve, ha van kérdésed írj nyugodtan.
2019. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a BSc diplomád már megvan? Az nem elég? Az MSc a belépő? Milyen melóhely az?
2019. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1, voltak 'kötelező' órák ? Volt egy próbálkozásom egy egyetemen, de amikor 2 tanár is azt mondta hogy az órái kötelezőek (munkahely/család nem kifogás), akkor mondtam viszlátot :-D


#2, nem kritiérium, bérezés szempontjból elég sokat számít

2019. máj. 24. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bérezés szempontjából valóban dob valamit.

De a BSc-d már megvan? Az nélkül nem lesz MSc sem.

Ha már megvan az alapképzésed, akkor nagy valószínűséggel tudnod kéne milyen MSc-k vannak, vagy legalább a pontos nevüket. (Például proginfó, mérnökinfó, gazdinfó, nem pedig "programozás", mert az csak egy sima ág.)

Egyébként sajnos nem sok féle MSc van Magyarországon..

Konkrétan öt: [link]

2019. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!