Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE felsőoktatási szakképzésr...

ELTE felsőoktatási szakképzésre szokott lenni pótfelvételi?

Figyelt kérdés
Programtervező informatikus 4 féléves képzésre szeretnék menni csak ugye jelentkezes az februárban van
2019. máj. 26. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs is 4 féléves alapszak szóval nem tudom miről beszélsz, szerintem ez olyan szakképzés aminél rendelkezned kell már egy BSc diplomával. Ezekre nem kell februárban jelentkezni felvin, hanem előtte kb 1 hónappal húzzák meg a határidőt a jelentkezéshez. Általában az adott egyetemen személyesen vagy email-ben tudsz jelentkezni.
2019. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem mesterképzés..oda kell alapszakos diploma. Ez egy OKJ képzés gyakorlatilag, egyetemi kereteken belül.

És de, ezekre is februárban jár le a jelentkezési határidő, csak mesterképzésen van saját felvételi is az egyetemeken, de ugyanúgy akkor kell jelentkezni, mint alapképzésre, és ugyanez igaz a felsőoktatási szakképzésre. Úgyhogy mielőtt lehurrogod a kérdezőt, inkább olvass utána...


Augusztusban tudsz jelentkezni pótfelvételin, ha marad szabad hely, de ezt előre nem lehet megmondani. Figyeld majd, hogy miket hirdetnek meg.

2019. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Nem hurrogom le,de vannak olyan 4 féléves szakképzések,amire a jelentkezes diplomahoz kotott. Pl: minosegiranyitasi szakmernok.Az ilyeneknel eleg augusztusban jelentkezni. En ilyenre gondoltam,de akkor ez valami OKJ féleség lesz.
2019. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, azt hívják mesterképzésnek..azokra is februárban kell jelentkezni, mint bármi másra. Csak van szóbeli felvételi is nyáron, de ugyanúgy júliusban húzzák erre is a pontokat. Augusztusban csak pótfelvételi van, hogy ha maradt üres hely azokat betöltsék.

Ha nem értesz valamihez, oda szerintem ne irogass hülyeséget.

2019. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat az nagyon nem MSc amirol en beszelek.... Érdekes módon a szakkeresoben sem a mesterkepzesek kozott talalod, hanem a szakiranyu tovabbkepzesek fül alatt. Tudom hogy nem MSc mert egyszer majdnem jelentkeztem egy ilyenre januárban. Aztan lehet a felvi a hülye és te jobban tudod.
2019. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megtalalod pl a munkavédelmi szakmernok kepzest E felveteliben akkor megtapsollak eskuszom :D
2019. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék belinkeltem ,hogy a hozzád hasonló nagy arccal rendelkezo de kozben tajekozatlan ember is megtalalja. Na itt hol talalod az MSc megnevezést? Nem beszéltem hülyeséget,csak masra gondoltam mint amire a kérdező, ezért írtam hogy kell az ilyenhez egy elvegzett alapszak.

2019. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!