Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre erdemesebb...

Melyik egyetemre erdemesebb menni ha adatelemzőként szeretnék elheleyezkedni, OE vagy BGE?

Figyelt kérdés

Bge-t jeloltem elso helyen OE-t masodik helyen es BGE felsooktatasi szakkepzest harmadik helyen.Egyertelmuen mind 3 gazdinfo.

Ha a felsooktatasi szakkepzesre vesznek fel az a tervem hogy miutan elvegzem atjelentkezek az egyetemi kepzesre.



2019. máj. 29. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem BCE? Fényévekkel jobb a BGE-nél szerintem. Az OE-ről nincs tapasztalatom.

BCE-n belül a gazdmat, AK vagy gazdinfó után gazdasági elemző mester tökéletes kombó.

2019. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó válasz a BCE is, de teljesen mindegy igazából. Ha lesznek alapok, és eléggé érdekel a dolog, fejleszteni fogod magadat, ami látszódni fog, mikor a munkaadó elé kerülsz.


Az OE informatikusképzése erős (Neumann kar) szóval azzal nem tudsz mellélőni, de szerintem a BGE-vel sem kell aggódnod. Jó helyen leszel, bárhova mész. Ha elkezdesz pár órában dolgozni mellette szakirányúan, hidd el, hogy baromi jól fog menni, és tökéletes lesz karrier szempontjából az egész. Mindig menj affelé, ami érdekel!

2019. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!