Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt angol érettségin (ahol...

Emelt angol érettségin (ahol elvileg nem lehetne feltüntenti sehol a nevünket) a levélírásnál zsinórban odavágtam a nevemet. Eszembe sem jutott, hogy nem kellene, annyira reflexből jött. Lesz valami következménye?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem angolból de nekem senki nem mondta hogy nem szabad. Szerintem legrosszabb esetben ha tegyük fel utál a tanár akkor lepontoz vagy ilyesmi, mivel ez miatt van a névtelenség dolog, hogy a tanár anélkül tudja javítani, hogy szubjektív lenne a diákkal szemben.

(persze ebben az esetben szólhatsz vagy ilyesmi, de elég valószínűtlen)

2019. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2019. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem lesz semmilyen következménye, nem gond, ha a levélnél aláírásnál a saját neved írod
2019. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emeltet nem is a saját tanárod javítja, hanem valaki abból a suliból, ahol írtad, úgyhogy jó eséllyel nem is ismer ha meg valami átlagos neved van, akkor simán azt fogja hinni (már ha esetleg elgondolkozik rajta), hogy csak odaírtál valamit. Pontlevonás biztosan nem jár érte.
2019. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!