Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan és mikor lehet átiratko...

Banduc kérdése:

Hogyan és mikor lehet átiratkozni az ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnáziumba év vége felé?

Figyelt kérdés
Két éve járok egy közepes gimibe és rájöttem, hogy az osztályközösség borzalmas és megőrülök. Nyelvi előkészítős vagyok ezért most fejeztembe a rendes 9.-et. És a 10 évfolyamra szeretnék átiratkozni. Családtagom járt oda és nagyon szerette. Állítólag ott ismerik az osztályközösséget. Ezért szeretnék átmenninoda csak nem tudom, hogy év vége felé ez hogy megy és kell e vmi vizsga?
2019. máj. 30. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne nekem legyen igazam de egy gyengébb gimiböl közel kitűnő bizival van némi esélyed a Treffortba. Egy Apáczaiból vagy az Eötvösből szerintem átvennének.

A bizonyítványoddal és a naplófenymásolatoddal valamint a szüleiddel bementek a Treffortba előzetes időpontegyeztetés után. Aztán majd megmondják mi a menete. Persze arra készülj fel hogy simán elhajthatnak indoklás nélkül.


Ha mégis úgy döntenek, hogy átvesznek akkor előtte megkérdeznek matekból, magyarból és idegennyelvből. Ezek után a második nyelvet is megnézik.

2019. máj. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ELTE Radnótiban végzett diákként (2008) alá tudom támasztani, hogy erős bizonyítvány szükséges ahhoz, hogy átvegyenek. A Trefort, Apáczai, Fazekas, Radnóti, Szilágyi Erzsébet mind kitűnő iskolák.


A számonkérés pontos menetét nem tudom, szerintem nyugodtan érdemes felhívnotok a titkárságot, és megkérdezni, hogy mi szükséges hozzá.


Jó készülést, menni fog! :)

2019. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!