Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sajnos félvak vagyok. Egyetemi...

Sajnos félvak vagyok. Egyetemi felvételin kapok érte plusz 40 pontot?

Figyelt kérdés

Születésem óta csak az egyik szememmel látok, a másikkal pedig kevesebbet, mint 5%-ot. Jövőre szeretnék jelentkezni egyetemre. Ezért lehetséges, hogy plusz 40 pontot kaphatnék?

Előre is köszi a választ, hasznosért megy a zöld kéz! :)



2019. jún. 3. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Bár 5% ot látsz csak akkor nem értem, hogy tudsz ide írni. Ezt már vakságnak nevezik.
2019. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyik szememmel jól látok, a másikkal pedig kevesebbet, mint 5%-ot. Habár a jó szememnek is szemüveg kell, hogy élesen lássak vele. A szemüvegnek pedig azon lencséje, ami a rossz szememnél van, csak sima üveg, mert lencsének nincs értelme, mivel nem javít a látáson. A rossz szememmel csak mozgást és színeket látok, de a jóval, közelről szemüveg nélkül is tudok olvasni.
2019. jún. 3. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, de ezt a betegségedet igazolni is tudni kell!


Írj emailt, vagy hívd fel a felvit, elmondják, hogy mik a teendők. Ha megjár a többletpont, akkor 40 pontot kapsz.

2019. jún. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!