Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Soproni Egyetem óvodapedagógusi szakáról tudnátok mesélni?

Milyenek a tanárok, a diákok, az órák, a gyakorlatok, az egyetem és Sopron?:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: óvónő, óvódapedagógus, Soproni Egyetem

jún. 3. 21:32  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Bűnügyi (bűnüldözési) szakáról mi a véleménye azoknak, akik oda járnak/jártak? Lány ként mennyire irreális erre a szakra menni? Illetve pontosan mit takar ez a szak?
Debreceni Egyetem ápolás szakáról vélemény?
Mi a vélemény corvinus egyetem nemzetközi gazdálkodás szakáról?
Az óbudai egyetem mérnökinformatikus szakáról lenne pár kérdésem?
Tudnátok nekem a BME és az ELTE nemzetközi gazdálkodás szakáról, az egyetemi életükről és a koleszukról véleményt mondani?
Mik a tapasztalatok a Nemzeti Közszolgálati Egyetem bűnügyi alapképzési szakáról?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!