Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem megyek el emelt szóbeli...

Ha nem megyek el emelt szóbelire, mi fog történni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lett az írásbelim és nem akarok vele már vesződni feleslegrsen pluszba.Már van az adott tárgyból középszintű érettségim.Lehet vmi következménye ha nem jelenek meg?

2019. jún. 4. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Két két éve voltam végzős. A következő történt: amikor bemutatták az osztálynak az érettségi elnökét, akkor (még a szóbelik előtt) ő papírról név szerint felolvasta, hogy kinek hogyan sikerültek az emelt szintű írásbelik, szóbelik, és itt külön megemlítette azokat, akik nem mentek el a szóbelire. Elég kínos volt még csak hallgatni is. Egyébként ugyanitt olvasták fel a jogorvoslatok eredményeit, én itt értékes pontokat kaptam, nagyon örültem.

Tehát veled is ez fog történni. A szóbelin meg lesz 20 perc kávészünete a vizsgáztatóknak. Off: lehet, hogy valaki azt fogja írni, hogy náluk nem olvasták fel az eredményeket, nálunk mindenestre igen, nem tudom, mi a szabály.

2019. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem olyan rossz lett,hogy full pontososan lesz meg a pluszpontom és inkább akkor már készülnék a másikra helyette
2019. jún. 4. 19:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Már mint full pontos szóbelivel
2019. jún. 4. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de szerintem az, hogy felolvassák az összes eredményt, konkrétan személyiségi jogokat sért. Ez mindenkinek a saját joga, hogy kivel közöl egy ilyen személyes információt. Nálunk nem olvasták fel.


Úgy gondolom, hogy az interneten biztosan található ezzel bkapcsolatban valami szabályzat.

2019. jún. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!