Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász szak gerincferdül...

Gyógytornász szak gerincferdüléssel?

Figyelt kérdés
Nagy álmom gyógytornásznak menni, de nem tudom hogy a gerincferdülés mennyire hátrány. Van itt olyan ember a szakmában, akinek hasonló problémája van?

#gerincferdülés #gyógytona
2019. jún. 9. 14:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
52%

Van elvileg az elején egészségügyi alkalmassági, ami alapján nem felelnél meg.


A gyakorlatban ez úgy zajlik, hogy hiányszakma, mivel sokan nem fejezik be, ezért úgyis átengednek, tudom, mert nálunk is így volt!

2019. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Te is ezen a szakon vagy?:D


Elvileg itt nincs alkalmassági, szerintem ez egyetemenként változik.

2019. jún. 9. 15:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Én jelentkeztem idéj gyógytornásznak de nincs alkalmassági, mennyire durva a gerincferdülésed?
2019. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy enyhe, de nem is túl súlyos, meg folyamatosan tornázok és edzem a hátizmokat.
2019. jún. 9. 20:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem lesz baj😁
2019. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Remélem:)
2019. jún. 9. 20:31
 7/14 anonim ***** válasza:

1. Dehogy hiányszakma, sajnos sok gyógytornászt engednek ki, és ennyi hely nincs alkalmazni őket.

2. Megmondanád miért lenne kizáró ok a gerincferdülés?

3. Ha majd gyógytornász leszel, szépen megtanulod, hogy 10ből 9,9 embernekzvan gerincferdülése. Tehat?

2019. jún. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam kizáró oknak, mert sokszor hallom hogy nagy súlyokat kell emelgetni, ami rontja az állapotot. De gondolom azt is megtanítják majd, hogy hogyan kell a gerincet legkevésbé terhelve emelni.
2019. jún. 10. 07:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2019. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Már ne haragudj, de gerincferdüléssel gyógytornász?

Ez olyan, mint nem tudok angolul semmit, de lehetek angol tanár? :D

Én egy macskát se bíznék arra, akinek komoly problémái vannak.

Pont a súlyemeléssel lehet helyretenni ...

És igen, mindenkinek van gerincferdülése. Ezért rokkan le mindenki már 20-30 évesen szimplán az üléstől, nemhogy fizikai munkától

2019. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!