Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes a szombathelyi egyetem...

Érdemes a szombathelyi egyetemen tanulni? Valakitől aki ott tanul vagy nemrég végzett ott kérhetnék véleményt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan nem tanultam ott, de az élet egyik alapszabálya, hogy igyekezz minőségi iskolákba járni. Szombathely a magyar felsőoktatás legalja. Ennél rengeteg jobbat találsz majd.
2019. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a gépészmérnök képzésükröl jókat hallok, az ott lévő ipari vállalatok felveszik az ott vegzetteket eleg jo fizuval.
2019. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1: Nem mindenki bír egy nehéz egyetemet elvégezni. Ellenben egy könnyebben elvégezhető egyetemen tud diplomát szerezni. Jobb egy gyengébb egyetemen szerzett diploma mint egy semmilyen diploma egy nehéz egyetemen (mert jó eséllyel kibuktatják). Úgy se az egyetemen tanultakat hasznosítja a munkája során az ember, hanem amit munkavégzés közben megtanul. Az egyetem csak alapokat ad, arra meg bármelyik egyetem megfelel. Szóval kérdező, ha közel van a szombathelyi egyetem, akkor én azt mondom, hogy nyugodtan kezdd el!
2019. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Most indít az egyetem turizmus-vendéglátás szakot amit májusban hirdettek meg ezért csak pótfelvételizni lehet rá.Erre szeretnék jelentkezni és nem tudom jó döntés lenne-e.
2019. jún. 11. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na jó azt tényleg hagyd a francba

..turizmus es vendéglátás egy hatalmas bufeszak. Tulajdonkeppen olyan munkakat vallalhatsz vele amihez egy érettségi is eleg lenne. Keruld el messze ezt a szakot! Rokonom ugyanezt elvegezte, MSc-t is csinalt belole es nagyon megbanta.

2019. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 11. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:

LOL, a végére hagytad a csattanót. turizmus-vendéglátás szak :-DD


Am nem csak az egyetem, a város is a legalja.

2019. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó, miért írod, hogy a város a legalja?Milyen szempontból?
2019. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én úgy gondolom,hogy Szombathely egy élhető város,de a győri egyetemnél maradok.
2019. jún. 18. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!