Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanácsot, segítséget...

Milyen tanácsot, segítséget tudnátok adni a PTE GYTK-ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén felvételezek a PTE GYTK-ra és szeretnék érdeklődni a karról. Milyen tárgyakat érdemes felvenni első évbe,mire kell figyelni,vigyázni? Milyen tapasztalatok van a pécsi karról,illetve magáról a szakról?



2019. jún. 12. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A honlapon fent van az órarend, azokat kell felvenni, nem nagyon lehet eltérni. Ha csoportokba osztanak, akkor meg végképp nem. Talán tanterv is van fent, arról meg egyértelmű, hogy az összes adott szemeszterre vonatkozó tárgyat fel kell venni.
2019. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Hat en szegedrol vagyok, de GYTK az mindenhol GYTK. Egyetlen tanacs. Fuss, keress mas szakmat, 5+x ev pokol. :)
2019. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én igaz ÁOK-ra járok,de PTE-s vagyok.

Ugye a kötelezőket mindenkép fel kell venned. Ezen kívül vannak elektív és fakultatív tárgyak. Hogy nálatok pontosan mik vannak,azt nem tudom,de szoktak lenni átfedések ÁOSZ-os tárgyakkal.(CSI nevű tárgyak-igazságügyi intézet,Márk László-Orvosi és biokémia intézet által tartott órák ingyen kreditek,azokat ha tudod vedd fel:D)

2019. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!