Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Egyetem mellett, második félév után lehet találni már gyakorlati helyet szakodnak megfelelően?

Gazdálkodás és menedzsment szakra jelentkeztem. Első félév után szeretnék már gyakorlati helyet egyetem melett(mint munka) mennyire nehéz?

Budapesten több lehetőségem lesz? Vagy esetleg Debrecenben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Budapest, Debrecen, egyetem, érettségi, munka, gyakorlat, pénz

jún. 12. 21:33  Privát üzenet  

A válasz

Nyilván Pesten több a lehetőség, de a megélhetőség is drágább.

Dolgozni azonos területen általában második évtől szoktak elkezdeni a hallgatók. Első évesként nem sok lehetőséged van ezen a vonalon elhelyezkedni, főleg hogy elég telített szak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 12. 21:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BME-n hasznos a bev matek és a bev fizika, ha Analízis1 és Fizika1 mellett megy?
BME-VIK első heti programjából mit nem ajánlott kihagyni? (gólya, munka mellett)
Ha egyetem nappali képzése mellett elkezdek tanulni egy felsőfokú szakképesítést adó OKJ-t, akkor arra külön levonják a 4 félévet az államilag támogatottból?
Ha egyetemem mellett konzervatóriumba járnék, akkor az ott "eltöltött" félévek beleszámítanak az állam által finanszírozott 12 félév időtartamba?
Budapesten egy félév alatt, egyetem mellett meg tudom keresni a pénzt a költségtérítéses szakra? (150-200e)
Ha ott hagyom az államilag támogatott felsőoktatási szakképzést az utolsó félév előtt és átjelentkezek egy másik felsőoktatási szakképzésre akkor tériteni kell a féléveket? Ezek...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!