Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg tanárképzőre járok...

Jelenleg tanárképzőre járok felvidéken, de szeretnék levelező szakon egy pszichológiát is elvégezni valahol Magyarországon, mivel ez második egyetem fizetnem kell érte?

Figyelt kérdés
Vagy mivel két különböző ország ezért nem?

#egyetem #iskola #levelező #pszichológia #tanárképző #távút #tanfolyam levelező tanfolyam #távutas tanfolyam #távutas
2019. jún. 13. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen így nem kell fizetned érte, ha bekerülsz államira.
2019. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem levelezőn fizetned kell érte. Ha jól emlékszem, a Szegedi Egyetemen van
2019. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Károlin is van, és nem kell fizetni érte.
2019. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
KAroli szimpatikus de nem kell mindenhova emelt töri? Ezt hallottam
2019. jún. 17. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Felvi.hu-n tudod megnézni, szerintem nem de nem tudom. Viszont jövőre egy emelt mindenképpen kell + nyelvvizsga mindehova Mo-n.
2019. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fuh hat akkor ennek lőttek is kétlem hogy suli mellett összekaparom ezeket
2019. jún. 18. 05:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha önköltségre mennék akkor is kell ez a szigorú követelmény? Ha igen akkor mi értelme van az önköltségnek?
2019. jún. 18. 05:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze,önköltségesen is kell. 12 féléve van mindenkinek ingyen,akinek ez elfogy utána csak fizetőssé jelentkezhet...
2019. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*fizetősre
2019. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!