Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvos szeretnék lenni de...

Állatorvos szeretnék lenni de nem szeretem a bioszt sőt még érettségim sincs belöle 2 voltam belőle mindig lehetek még állatorvos? Csak egyetemen lehet állatorvosnak tanulni vagy főiskolán is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, akkor hogy akarsz az lenni?

Egyetemen nem lesz ilyen szeretem, nem szeretem dolog. Vagy megtanulod vagy megbuksz.

Ne csak a végkimenetelt nézd, ha munkáról van szó. Lehet tetszik az a szakma, azonban odáig el is kell jutni, ami nem könnyű...

2010. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, és ezen nem akarsz változtatni, akkor belőled sosem lesz állatorvos.
2010. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell szeretni, meg kell tanulni és kész! Én ember orvosira jártam, és sok olyan tantárgy volt, amit csak azért tanultam meg mert kellett.
2010. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alapból a bejutáshoz kell biológia és kémia érettségi, az egyik emelt szinten. Ha utálod és kettes is voltál belőle, akkor kicsi az esély rá, hogy tudsz legalább 90%-ot írni belőle.

És csak egyetemen lehet tanulni nyilván...ötletnek is rossz, hogy fősulin:S

Szóval ilyen hozzáállással nem lesz belőled állatorvos, az tuti. De egyáltalán miért akarsz az lenni?

2010. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én szeretnék állatorvos lenni és ha újra kezdhetném minden szót megtanulnél bioszból és kémiából!
2010. júl. 8. 17:56
 6/12 anonim ***** válasza:
De hát újrakezdheted! Veszel könyveket és szépen benyalod őket, majd leérettségizel 90% körül és fel is vettek. Ha tényleg akarod...
2010. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az előző válaszoló írta. Újra lehet érettségizni akármilyen szinten. (Persze pénzért).

Megtanulod és újraírod. Ennyi:)

2010. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És kb 30 éves leszek amig elvégzem addig miből élek?
2010. júl. 8. 18:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Valaki 30 évesen kezd neki egy egyetemnek (van, hogy nappalinak!). Tudsz részmunkaidőben valamit vállalni, esetleg hétvégén, vagy diákmunka amit az órarendhez igazíthatsz. Legvégső esetben ott a diákhitel (tudom, abból nem lehet megélni). Nehogy már van egy álmod, és ne tudd megvalósítani!
2010. júl. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"És kb 30 éves leszek amig elvégzem addig miből élek?"


- Caska kifogásokat keresed... nem is akarsz Te állatorvos lenni.

2010. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!