Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szegedi Károlyi Mihály...

A szegedi Károlyi Mihály kollégiumban mik vannak eleve biztosítva a koli szobába?

Figyelt kérdés

Képeket csak annyit láttam ,hogy mindenkinek 1 asztal, szék, ágy. Mivel berendezett szobák voltak lefotózva, így nem tudom mit vittek oda az éppen ott lakók.

Az érdekelne ,hogy polc, asztali lámpa, ruhásszekrény és ezekhez hasonló dolgok közül mi van biztosítva eleve és kb mekkorák (itt főleg a polcokra és a szekrényekre vagyok kíváncsi)



2019. jún. 16. 00:43
 1/3 Satsuky Hironoshy válasza:
Hát én nem abban a koliban lakom, de nálunk hűtő, ágy, polcok, álló szekrény, asztal van. Asztali lámpát, szőnyeget, kis szekrényt nekünk kellett vinni. Ha kiég a lámpa a mosdó fölött azt is mi pótoljuk. Ha nincsen az ablakon szúnyogháló ajánlom mindenképpen a lidlben 1000ft öntapadós, rettentő hasznos koliban.
2019. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D
2019. jún. 17. 12:31
 3/3 Imola:) válasza:

Szia :D Ezt találtam a Facebook oldalukon ;)


"Kedves Hallgatók!

Többen érdeklődtetek a lakhatási körülményekről, így ezzel a poszttal szeretnénk egy kis bepillantást nyújtani abba, hogy milyen szobák vannak kollégiumunkban.

Az "A" épület (háromemeletes) felső szintjén négyágyas, a "B" épületben (tízemeletes) pedig háromágyas (a mellékelt képeken is látható) szobák vannak. Hallgatónként párna, paplan, pléd, valamint szobánkét egy szárító, partfis, lapát, szemetesvödör és lavór áll a rendelkezésetekre. Ágyneműhuzatot beköltözéskor a raktárból tudtok igényelni.

A négyágyas szobákban négy szekrény, polc és szobánkét két darab két személyes íróasztal, a háromágyas szobákban három szekrény (az előtérben), polc, többségében háromszemélyes íróasztalok és egy mosdó is található az ajtó mögött.

Továbbá minden szinten közös zuhanyzók, WC-k és konyha található."

2019. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!