Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez hkgy működik az egyetemeken?

Ez hkgy működik az egyetemeken?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok, és az első félévben nem lett meg egy fontos tárgyam és most a 2.ban sem.

Még egy utolsó pehetőségem van jövőre....szóval nagyon félek hogy nem lesz meg és kirúgnak....

Egy barátnőm mondta,hogy náluk pár ember pótfelvételin úkrajelentkezett,elismertették az addigi tárgyaikat és onnan folytatták tovább ahol abbahagyták csak a vizsgalehetőségek ismét megnőttek.

Ez hkgy működik?

Tényleg elismernek minden tárgyat?

És a neptunban is minden újraindul?

Vagy hogy kell ezt elképzelni?

Valaki akinek van tapasztalata vagy ilyesmi,tudna válaszolni?

Köszi!

20L



2019. jún. 16. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Neptunban nem indul újra minden, benne maradnak a korábbi dolgok csak egy külön fülön lesz a korábbi képzés eredményei. A 6 vizsgalehetőség újraindul meg a 3.szemeszterig teljesítendő tárgyakat is úgy számolják minha ez lenne az első szemesztered ősszel. Nálunk a tesit nem fogadják el, azt újra meg kell csinálni illetve volt aki szívott ezzel mert volt egy nagyobb tanterv módosítás és az újrafelvételivel az új tanterv volt rá érvényes. Emiatt voltak tárgyak amiket megcsinált már de csak választhatónak tudta elfogadtatni mert kivezették a tantervből és az újonnan bevezetett tárgyakat meg kell csinálnia pluszba.
2019. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszi!

És jeleznem kell ezt valaki felé,hogy ez màr újrafelvételi és nem elsőre járok ide?

További tapasztalatokat is várnék.

2019. jún. 16. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
TO-ra be kell menned kiiratkozni aztán miután felvettek újra be kell menni beiratkozni, ezenkívül nem kell jelezned senkinek semmit
2019. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy ki kell irtakozni...
2019. jún. 16. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!