Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Corvinus Egyetem...

Budapesti Corvinus Egyetem kommunikáció- és médiatudomány szakról vélemények?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdek, érdekelne (akár privátban is) melyik tárgyakat érdemes felvenni, milyen a közösség,mennyire segítőkészek az oktatók-tanárok , és minden egyéb amit említésre méltónak gondoltok. A Corvinusról átfogó vélemények,belső infók is érdekelnének :)

( a büfészakon vagyok, menjek a mekibe dolgozni jellegű kommentektől kérlek kíméljetek, köszönöm)



2019. jún. 16. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Még ki se jöttek a ponthatárok ,hogy lehetnél már bent ? :D
2019. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy 40 ponttal több lett, mint amennyi kell oda.
2019. jún. 24. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Azzal töltsd a nyarat, hogy sürgősen keress magadnak gyakorlati helyet. Nem tudom pontosan melyik média érdekel, de próbálkozz indexnél, tévéknél, adjanak lehetőséget bent téblábolni.
2019. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát oda meg nem vesznek fel akárkit :D

Ezzel a szakkal csak annyi a baj ,hogy a kommunikáció meg a médiatudomány önmagában semmit nem ér ,nagyon sok kapcsolat kell hozzá ,és kiöregedés + kapcsolat alapján megy a dolog ,civil életben nem sok helyen lehet vele elhelyezkedni ,a közgazdász ugyan ez bár az még hasznosabb de 22 évesen xy-t senki nem fogja felvenni közgazdásznak :D

2019. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

Nem erre a szakra járok, de BCE-s vagyok. A ponthatárok valóban magasak (mint a legtöbb BCE-s szakon).

Ha tényleg érdekel a szak és jó vagy benne, biztos lesz munkád. Ha már most el akarsz kezdeni készülni az egyetemre, kezdd el olvasni Chikán Attila - Vállalatgazdaságtan című könyvét. Az tuti kelleni fog az első szemesztered során.

2019. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, felvettek? :)


A nyár hátralévő részét töltsd azzal, hogy gyakornoki helyet keresel magadnak. Ez ezen a szakon mindennél fontosabb.

2019. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, felvettek. Köszönöm a tanácsot!
2019. júl. 25. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ,hova valósí vagy? :D
2019. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!