ELTE-IK vélemények?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki fel fognak venni. Az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégiumba jártam. Emelt infó írásbeli 88% lett szóbelim max pontos. Matekom 83% közép. Mindenből kitűnő voltam, bár a tanárok jóindulata is hozzájátszott. Ami érdekelt azt könnyen megtanultam ami nem, azt nehezebben, de azt is sikerült.

Már csak magyar, és töri szóbeli van hátra, szóval úgy kalkulálok 400 pontom lesz.

A programozás érdekel, még ha nem is gyakorlatias lenne az egyetem, az se lenne baj, azt a pár évet kihúznám. Az életemben már régóta az az egyik korai cél, hogy lediplomázok, és programozóként egy jó állásom lesz. A jó fizetés is motivál, de főleg az alkotó tevékenység és a szerethető munka.


Mi a véleményetek?

1. Szerintetek bírni fogom?

2. Piac képes az a tudás amit az egyetem ad? (vagy legalább meglehet belőle normálisan élni [világ viszonylatban, mert azon is gondolkozom hogy egyetem után külföldre megyek])



2019. jún. 20. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Két számot mondok. Felvesznek kb 300 embert, elvégzi kb 20. Lehet matekozni, kelleni fog ha felvesznek.
2019. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most végeztem el az első évet, ha van érzéked hozzá, és érdekel is, akkor eléggé bírható, vannak nehezebb időszakok, de megcsinálható. Ha érdekel valami, nyugodtan írj privátot.
2019. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legalább matek faktra jártál? Ki volt a tanárod? (Én is szilágyis voltam :) Az a szint, amit az érettségire tanítanak programozás címszó alatt, az első néhány hétben lesz csak elég (én BME-s vagyok, de ott sem lehet könnyebb). A matek nagyon sok ott, jó, ha megvannak az alapjaid.

Ez egy nagyon piacképes szakma, de csak akkor, ha a suli mellet képdez magad, nagyon sokat. Nem az egyetemen fognak megtanítani programozni.

2019. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3


Matek fakton 1 évig voltam Szászné volt a matek tanárom, aztán sima matekon Barabás...


Infó tanárom meg Csatáry volt.

2019. jún. 24. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, miért Szászné volt a faktos tanár!?
2019. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ketté volt szedve az osztály matek faktja, mi voltunk a kísérleti nyulak, az első faktja...
2019. jún. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!