Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A karosszéria lakatos szakma...

A karosszéria lakatos szakma mennyire keresett most?

Figyelt kérdés

Mennyit keres egy karosszérialakatos Magyarországon?.


Erre a szakra jelentkeztem,mivel. Hegesztő stb.. nem érdekel.


2019. jún. 21. 05:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod, akkor nagyon jól lehet vele keresni. Egyre kevesebb van belőlük, jót találni nehéz. Egy volt osztálytársam ezzel foglalkozik, szép ház, jó autó, nyaralás mind belefér neki és nekem is két hónapra tud csak időpontot adni, annyira fullon van.

Amúgy minden szakmunkára igaz, hogy ha jól csinálod, akkor jól tudsz élni belőle.

2019. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem olyan jó... Nekem sok ismerősöm van az autóiparban, a 2 karosszéria lakatos minimálbért, vagy csak picit többet keres.

A fényező ismerősöm keres a legjobban, de Ő is csak 450 bruttót és 20 éve ezzel foglalkozik, ami annyira azért nem sok.


Szerintem a csodálatos törtémeteket kezeld fenntartásokkal, mert azért nem igényelnek ezek a szakmák annyira komplex tudást.

A diplomás, közvetetten tulajdonképpen szintén autóiparban 3 éve dolgozó anyagmérnök (majd később akar kohómérnöki MSc-t) ismerősöm is "csak" 500,000 nettót keres.

Ha lehetne nyaralókat, meg családi házakat venni OKJ szakmákból, akkor kevesebben mennének egyetemre.

2019. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Elírtam, nem 500,000 nettót, hanem bruttót keres.
2019. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!