Ez jó arány vagy rossz?

Figyelt kérdés

Egy 6 kredites tárgyat buktam ebben a félévben,24 kreditem lett a 30-ból.

Ez jó vagy rossz arány?

2.féléves vagyok.

Igazából nem tanultam arra a tárgyra mert nem volt már erőm rá. Viszont vizsgakurzuson így fel tudom venni és még a következő félév elején letudom szeptemberben.



2019. jún. 23. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan tudnád le szeptemberben a tárgyat?
2019. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálunk van olyan lehetőség,hogy ha felveszed a vizsgakurzust akkor már szeptember elejém/augusztus végén levizsgázhatsz belőle.
2019. jún. 24. 09:18
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért érdekes ez? Sokan csúsznak, vagy ha nem csúsznak, tolnak tárgyakat más félévre át. Nekem mondjuk osztatlan mesterképzésem van, és ez teljesen mindegy, mert van mintatanterv (nem tudom máshol hogy van), és tudom, hogy kell a 300 kredit a záróvizsga megkezdéséhez, ennyi. De, szerintem akárhogy is, nem ezen az egy 6 kredites tárgyon múlik a világ :)
2019. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az szép, nalunk csak következő vizsgaidoszakban lehet. Amugy tökmindegy, mert a rá épülő tárgyakat igy sem fogod tudni felvenni.

Ha csúszótárgy szivsz vele, de amugy tökmindegy szerintem, sajat lelkiismeretedre hallgass ebben.

2019. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem épül rá semmi.
2019. jún. 24. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Döntsd el magadnak, hogy jó ez így neked vagy sem. Az átlaghoz képest jó teljesítmény, ez biztos. Hogy a magaddal szemben támasztott elvárásoknak megfelel-e az pedig tőled függ.


Szerintem ne azt nézd hogy másoknak hogyan sikerült a félévük, hiszen mindenki magáért van ott. Ha neked 1 bukott tárgy nem probléma akkor nem probléma. Ha pedig megviselt akkor következő alkalommal jobban odateszed magad :)

2019. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is egy tárgyat buktam. De mivel a többi tárgyam 3-4-5-ös, a szigorlatom 5-ös, és ez a tárgy az, ami az általános iskola óta egy mumus tárgyam, nem estem nagyon kétségbe. Talán jobb is, így van esélyem rendesen megtanulni. Ha kettessel átcsúsztam volna, nem lenne :)

Egyébként jó neked, itt még keresztfélév sincs :(

2019. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossz. De nem olyan vészes így. Próbálj meg később több időt szentelni a 6 kredites tárgyakra...
2019. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából még nem buktam ,azért nehéz megemészteni és idegesít a dolog.

Hogyha viszont azt nézem,hogy sok csoporttársam 3-4 tárgyat bukott akkor talán nem a világ vége ez az egy...

2019. jún. 25. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!