Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miből érdemes tanulni töri...

Miből érdemes tanulni töri emelt érettségire?

Figyelt kérdés

Jövő tavasszal csinálnám. Megvannak a Herber könyvek, a Forráskozpontú Történelem sorozat, jövőre megveszem ennek az új kiadását ( [link] illetve még amit ismerek, az a zanza tv. Van esetleg újabb/jobb könyv vagy internetes anyag?

Köszi!



2019. jún. 25. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én ebből tanultam, nem rossz, de vannak fura részek benne. Mindenesetre 81% lett.

2019. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes végignézni/hallgatni az összes zanza.tv töri videót, abból is sokat lehet tanulni. Amúgy meg a fent említett könyvekből tervezek tanulni én is. :)
2019. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek! Első, neked pedig gratula a 81%-hoz.

Nekem annyi nem fog kelleni, mivel másoddiplomának szeretném a jogot elvégezni levelezőn, önköltségesen, és csak a felvételikövetelmény miatt kell egy emelt töri vagy nyelv (vagy magyar, de mindennek van határa :D).

2019. jún. 26. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!