Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöki alapképzés 1....

Gépészmérnöki alapképzés 1. évében 56 kreditem lett 2.56 átlaggal. Biztos, hogy fizetősre fognak áttenni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül írom, hogy áttesznek-e vagy sem, de befejezni ilyen teljesítménnyel be tudod előbb utóbb szóval ne add fel.


Míg nem volt ez a szabály, és első évben csak az emberek megszanálása ment, akkor jóval kevesebb kreditet szerző ismerőseim is befejezték a képzést végül.

2019. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én nem adom fel. Tanulok is sokat, nem egy könnyű szak de én nagyon szeretem.
2019. jún. 29. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen átlagnak kell lenni?


Én a héten beszéltem a TO-val (igaz nem gépész vagyok) de ők azt mondták, hogy az átlagnak és a kreditnek is meg kell lennie. Nem elég, hogy csak az egyik van meg.- ahogy még pár éve elég volt.

2019. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.75 és 36 kredit.
2019. jún. 29. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a súlyozott átlag, akkor igen, át fognak sorolni fizetősre.
2019. jún. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xpeterx1995x ***** válasza:
Ha ez az 56 kreditnek az átlaga akkor igen...Mivel a fáma szerint az utolsó 2 év átlagának meg kell lennie 36 kreditnek és 2,75 átlagnak műszaki területen. Nálunk szeptembertől már a 3,0 átlagot is bevezetik, bár ez nem tudom hogy globális vagy csak a miénken. Én ezt elég nagy balgaságnak gondolom, mivel műszaki területen még a 2,0 átlag is nagyon jó főleg full kredittel...Bezzeg a büfés szakokon ugyanúgy 3,0 átlag amit irreálisnak érzem, illetve azt is hogy már 3,1 már tanulmányi ösztöndíj is van...Ezek a dolgok világítanak rá mennyire is nincs képbe a magyar oktatás...
2019. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Ez általános. Műszaki területen a következő tanévtől mindenhol 3-as átlag kell.
2019. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Anyagilag nehéz lesz az biztos.
2019. júl. 2. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!