Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El lehetne végezni 4 év alatt...

El lehetne végezni 4 év alatt 2 képzést ugyanazon az egyetemen?

Figyelt kérdés

Közgazdasági egyetemen végeztem az első évvel.

A helyzet a következő: van 4 szak menedzsment marketing, pénzügy, gazdinfo

Na már most az első 3 félévben az órák kb 90%ban megegyeznek, szóval tulajdonképpen 3 félév a konkrét szakosodás.

Én pénzügyön vagyok, de az info is érdekelne meg hasznos is, meg a pénz is abban van, de nem hagynám itt a pénzügyet sem. Viszont belegondolva, hogy csupán három félév a konkrét szakképzés elgondolkodtam vajon létezhet olyan lehetőség hogy a másod-harmad éven elvégzek egy félév gazdinfót, majd visszajövök és elvégzem a gazdinfó utolsó évet is és akkor lesz két diplomám 4 és alatt



2019. júl. 2. 15:20
 1/1 Vodafonelive ***** válasza:

Újra kell felvételizni pl gazdinfóra. És le kell akkreditálni kreditelismeréssel a tantárgyakat csak vigyázz, mert ha a tematika változott akkor szemétkedhetnek még intézményen belül is.

Azt viszont nézd át, hogy lehet-e egy csomó tárgyat akkreditálni ahhoz, hogy a végén kézhez kapd a diplomád.

2019. júl. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!