Corvinusra jelentkezok?

Figyelt kérdés
Milyen szakot jeloltetek meg?Hany pontotok van?Milyennek ereztetek az idei erettsegiket?Milyen ponthatarra szamitotok iden?

2019. júl. 2. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

446 pontom van. nem most érettségiztem, hanem tavaly. :) szerintem 430-440 között lesz

1, pénzügy fehérvár

2, pénzügy pest

3, gazdmen fehérvár

2019. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elso!Fizetosre mit tippelsz?
2019. júl. 3. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemzetkozi gazdalkodas

430 pont

Erettsegi sztem nem nehez de nem szabad tul komolyan venni nekem se sikerult ugy ahogy elkepzeltem pedig tanultam eleget

Amugy tuti ntm vesznek fel szval marad bme vagy bge de en ezzel is meg vsgyok elegedve


Hajra amugy! En is izgulok miatta

2019. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mas szakot nem jeloltel utolso?
2019. júl. 4. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Gazd.men 463. És kellő tanulassal teljesen kimaxolhato az erettsegi
2019. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nem tudom mi lesz a fizetős, nem érint mert nem jelöltem. de szerintem ott is 420 a minimum
2019. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 456 pontom lett és az NG-t jelöltem be. Szerintetek eleg lesz? Mert bar tavaly 440 volt a ponthatar azelott mindig 460.
2019. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nemzetközi gazdálkodást, és gazdálkodási és menedzsmentet jelöltem, és 460 pontom van. Leginkább az NG-re szeretnék bejutni, csak nagyon necces a helyzet, mert tavaly 458 volt a ponthatár. Egyébként mindegyik szakra amit jelöltem picit többen jelentkeztek, mint 1 éve, de azért nagyon jó lenne ha nem emelkedne annyit a ponthatár. Szerintem az idei érettségik vegyesek, pl. a matek annyira nem volt egyszerű, de az emelt töri meg az előzőekhez képest sokkal könnyebb volt. Persze ez szubjektív. Te mit jelöltél? Hány pontod van?:)
2019. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!