Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az idei erettsegik...

Szerintetek az idei erettsegik miatt inkabb noni vagy csokkeni fognak a felveteli ponthatarok?

Figyelt kérdés
Nehez volt szerintetek az idei erettsegi? Mondjuk osszehasonlitva a tavalyival? Leginkabb gazdasagi es mernoki szakok ponthatarara lennek kivancsi

2019. júl. 3. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Összességében nem volt se nehéz se könnyű, egyedül a matekot éreztem nehezebbnek.A magyar nem okozott meglepetést, olyasmi volt mint a tavalyi szerintem; a töri(én ezt angolul csináltam) is összességében tűrhető volt, az esszétémák könnyen megoldhatóak voltak, mondjuk a feladatokban volt pár beugratós kérdés, az angolt meg tavaly csináltam emelten, az viszont nehéz volt egy kicsit. Sajnos még nem áll rendelkezésre statisztika az OH oldalán az érettségi eredményekről, ott össze lehetne vetni a tavalyival. A gazdasági szakokon biztosan emelkedni fognak, mivel eléggé levitték az előzetes ponthatárokat, csak az a kérdés hogy mennyivel. Sajna a mérnökiről nem tudok sokat mondani,én csak gazdasági szakokra jelentkeztem.
2019. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elso!Mihez kepest gondolod hogy emelkedni fognak a gazdasagis ponthatarok:a tavalyihoz kepest vagy az elozetes kozponti ponthatarokhoz kepest?
2019. júl. 4. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előzeteshez képest, a tavalyihoz képest nem valószínű
2019. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2019. júl. 4. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen:)
2019. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elso melyik szakra jelentkeztel es melyik egyetemre?Es hany pontod lett? :)
2019. júl. 5. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
463 gazd menedzsment+ nemeztkozi gazdalkodas neked?
2019. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!