Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvónőnek nappalin vagy levelez...

Óvónőnek nappalin vagy levelezőn tanuljak inkább?

Figyelt kérdés

Már 21 éves vagyok. És sokan mondják, hogy lehet inkább levelezőre kellene mennem és pénzt keresnem.

Szerintetek levelezőn is megkapom azt a tudást, mint a nappalisok?



2019. júl. 3. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a nappali jobb általában, de ha neked a levelező kell, azzal sem lesz kevesebb értéke a diplomádnak. Rajtad múlik, hogy milyen óvónéni leszel, nem a képzés formáján:)
2019. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, megkapod azt a tudást, mivel szakmai gyakorlatra ugyanúgy el kell járnod, továbbá levelezőn is vannak órák, amikre be kell járni, legfeljebb kevesebb. Amit otthon is meg lehet tanulni elméletet, azt szerintem rövidebben mondják el, és otthon kell jobban utánanézned.

Én is levelezőn óvónőin vagy tanítóin gondolkodom, de én már idősebb vagyok, nincs más opció.

Viszont, amit még gondolok: nem érdemes kihagyni a nappalis egyetemi éveket, szerintem tök buli, és mivel még ilyen fiatal vagy, szerintem élveznéd a hangulatát. És úgy gondolom, hogy nem is a világ legnehezebb képzése, így szerintem fog maradni időd, vagy legalábbis energiád arra, hogy egy kicsit dolgozz mellette délutánonként vagy esténként vagy hétvégén.

Persze, az anyagi helyzetedet te ismered, és mint írtam, szerintem a levelező képzés ugyanúgy jó.

2019. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszodat!:)

Elkezdem nappalisként aztán majd meglàtom!:)

2019. júl. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!