Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes elvégezni a szakirányú...

Érdemes elvégezni a szakirányú továbbképzést?

Figyelt kérdés
Pénzügyi-számviteli ügyintéző okj után pénzügy és számvitel alapszakot végeztem. Mérlegképes könyvelői végzettségem is megvan. Jelenleg vállalkozásfejlesztés mesterszakot végzek, ez lesz az utolsó félévem. Kb 2 éves könyvelői tapasztalatom van, amelyből fél év könyvelőirodában (szakmai gyakorlat és utána államvizsgáig maradhattam még), másfél évet pedig egy bankban töltöttem. Most hazaköltözve váltok, az állami szektorban találtam munkát, szintén pénzügyi területen. Így érdemes lenne szerintetek egy szakirányú továbbképzést elvégezni? Vagy várjak inkább arra, hogy esetleg majd a munkahelyen el akarnak-e küldeni valahova vagy támogatnák-e a tanulást?

2019. júl. 6. 14:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!